Frekvenční měnič na čerpadlo – dodání druhý den od objednání

frekvěnční měnič na čerpadlo

Společnost VYBO Electric nabízí zájemcům o koupi frekvenčních měničů na čerpadlo s česko-slovenskou tradici a evropské kvality. Jsme obchodně-výrobní firma, která se zabývá výrobou a prodejem frekvenčních měničů různých druhů určených pro mnohé průmyslová odvětví. Během naší působnosti jsme vybudovali množství obchodních partnerství s dalšími podnikateli a těšíme se, že v současnosti můžeme nabízet zákazníkům vysoce kvalitní služby v oblasti výroby a prodeje frekvenčních měničů.

Co u nás najdete?

Tisíce kusů frekvenčních měničů různých typů skladem.

» Rychlá doprava kdekoliv na území Evropské unie – dodání zboží do 3 dnů od zadání objednávky.

Frekvenční měniče od 22 kW do 2200 kW.

» Kvalitní výrobky ověřené tradicí, inovativní postupy, otevřená komunikace, bezplatné poradenství ušité na míru každému zákazníkovi.

doprava vybo electric

Frekvenční měnič na čerpadlo

V aktuální nabídce máme frekvenční měniče ze série X 550 IP 65 na 230V a frekvenční měniče X 550 IP65 na 400V. Typová řada frekvenčních měničů X 550 představuje ideální řešení pro zajištění plynulé bezztrátové regulace otáček třífázových asynchronních motorů ve středně náročných aplikacích, kde se vyžaduje prachotěsnost a odolnost vůči stříkající vodě. Všechna tato zařízení disponují integrovaným EMC filtrem, PID regulací, MODBUS a mají zabudované i 2 časovače. Kromě zmíněných prvků disponují i ​​dalšími důležitými ochrannými funkcemi.

menič na čerpadlo
Frekvenční měnič na čerpadlo 0,75kW

Výše zmíněné a mnohé další speciální funkce dělají z těchto zařízení ideálních kandidátů. Ať už k použití spolu s čerpadly, vzduchotechnikou, v textilním a potravinářském průmyslu. Jakož is elektrickými převodovkami, při práci s keramikou, bruskami, odstředivými stroji, frézami, stroji a napájení, řezacími stroji a dalšími.

Pokud hledáte frekvenční měnič na čerpadlo a nejsi jisti, která typová řada by byla optimální pro vaše podnikání, rádi vám poskytneme bezplatné poradenství a společně najdeme ideální řešení ušité na míru vašim požadavkům.

Děkujeme vám za projevenou důvěru a těšíme se na spolupráci s vámi!


Zdroj: https://vyboelectric.cz/