Elektromotory radu AL ponúkajú bezkonkurenčný pomer ceny a výkonu

Při rozhodování o koupi nového elektromotoru je důležitým parametrem nejen výkon a celkové vlastnosti, ale i cena. Elektromotor za výhodnou cenu ale nemusí být nutně věcí kompromisů. Přesvědčí vás o tom elektromotory výbo Electric řady AL s hliníkovou kostrou, které nabízejí bezkonkurenční poměr ceny a výkonu.

Při výběru elektromotoru není důležitý pouze ceník

elektromotor 5kw

Pokud si vybíráte nový elektromotor, zřejmě jste již prošli nejeden ceník a katalog. Při výběru nového elektromotoru ale určitě nedoporučujeme řídit se jen podle ceny. Důvod je jednoduchý, ceník elektromotorů sice obsahuje množství údajů, podle kterých se můžete rozhodnout, ale vždy je třeba přihlížet na konkrétní specifika vašeho provozu, resp. předpokládaného použití. Ceník navíc ne vždy nabízí odpovědi ohledně servisních nákladů a následné údržby.

Vraťme se však k úvodu a vysvětlíme, proč mají elektromotory Kelheim řady AL tak vyvážené vlastnosti. Tyto třífázové asynchronní elektromotory se vyznačují kvalitně zpracovanou hliníkovou kostrou, díky které jsou nejen odolné, ale i relativně snadné. Díky své nízké hmotnosti jsou perfektní volbou pro pohon ventilátorů, čerpadel či kompresorů. Obecně jsou využívány zejména ve výrobních provozech.

Elektromotory Kelheim  – ceník vás mile překvapí

Elektromotory 5,5 kw nabízejí řadu nadstandardních prvků, jako jsou například zesílené ložiska, ocelový kryt ventilátoru, zda prvky zvyšující krytí na úroveň IP55. Díky modularitě může být navíc elektromotor přesně přizpůsoben vašim potřebám. Tyto motory jsou vyráběny v normalizovaných velikostech s přizpůsobitelnými patkami a přírubami. Jsou tak vhodné pro připojení k převodovkám a potenciál tohoto elektromotoru můžete dále rozšířit frekvenčním měničem.

elektromotor 5kw
Elektromotor 5,5KW typ MS132S-4

Pokud nahlédnete do ceníku elektromotorů řady AL, svou cenou vás zřejmě příjemně překvapí. Navzdory příznivé ceně ale v případě těchto elektromotorů nemusíte dělat žádné kompromisy. Vyznačují se spolehlivým provozem, vysokou odolností a snadnou údržbou.


Zdroj: kelheim.cz