Topo Designs – for anywhere on your map

topo design batoh

Co je Topo Designs? Značka batohů, tašek a oblečení, které tě nenechají ve štychu. Hory, lesy, letiště, metropole i venkov, všude jsou doma. Tak to mají i ve sloganu: made for anywhere on your map.

Kdo je Topo Designs?

Americká banda z Colorada. Pevně ​​zakořeněná v horách, ale se srdcem větroplacha, který potřebuje pro svůj život neustálý pohyb po všech možných cestách světa, aby se nakonec vrátil domů do hor. V Topo Designs milují klasiku, kterou neustále vylepšují využitím inovativních technologií. Ve spojení s nekonvenčním okem designérského týmu vzniká funkční, moderní a nadčasový vzhled, charakteristický pro značku tak, jako srostlé obočí pro Fridu.

topo design


Přečtěte si také: Kvalitná turistická obuv a jej nesporné výhody


Kde se vzali? Jedda Rose a Mark Hansen, kamarádi ze západu USA, vždy trávili hodně času venku a dost je zajímalo i vybavení na jejich outdoorové úlety. Aktuální nabídka v době jejich mládí nesplňovala jejich představy a proto se do toho nakonec pustili sami. V roce 2008 Jedda koupil šicí stroj a ve svém suterénu ve Fort Collins začal koncipovat, navrhovat a šít batohy a Mark se vydal do okolí Denveru hledat zdroje a partnery potřebné k realizaci jejich návrhů. Měli štěstí, kluci. Spojili se s komunitou místních, s nimiž byla první spolupráce tak plodná, že prakticky trvá dodnes.

A jaká je značka Topo Designs? Jejich cílem je vyrábět produkty, které obstojí ve zkouškách času. Filozofií je mít méně věcí, které se dají nekonečně kombinovat a fungují v jakémkoli prostředí. Proto používají nejkvalitnější a mega trvanlivé materiály, látky a hardware (takový balistický nylon se nerozpadne ani po dvou generacích uživatelů). Co se týče designu, vsadili především na minimalismus, takže každý detail je funkční a má své opodstatnění. Charakteristické kombinace výrazných barev tě nenechají na pochybách, že s Topo Designs si tě každý všimne. Čekuj svůj nový batoh, tašku, kalhoty, tričko či bundu na wilderoben.com

topo design kalhoty


Zdroj: wilderoben.com